Аголна гарнитура АТИНА 2


    Опис на Производот :


  • Аголната гарнитура АТИНА 2 ќе ги задоволи вашите потреби за удобност и деталност. Изработена со вал опруга, лесно се претвора во простор за преспивање со димензија 220х130. Моделот поседува кутија за постелнина. Можност за промена на боја според штоф карта и промена на агол при нарачка.
  • Ширина : 260
    Длабочина : 175
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

43000.00 ден.
  -25 % попуст

  32250.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES