ТВ полица ФОРТУНА


    Опис на Производот :


  • ТВ полица ФОРТУНА, во комбинација на дезен бетон со бел сјаен медијапан, представник е на современиот дизајн. Благодарение на комбинацијата на отворени и затворени сегменти за одлагање на аудио - визуелна опрема, носи доволно простор за сите ваши работи.
  • Ширина : 160.5
    Висина : 44.5
    Длабочина : 40
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : бетон бел сјаен медијапан
 

7330.00 ден.
  -20 % попуст

  5864.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES