Огледало КЕНТ ОГ М


    Опис на Производот :


  • Моделот огледало КЕНТ нуди можност за комплетирање на композицијата во спалната соба - функционално и естетски.
  • Ширина : 137
    Висина : 66
    Длабочина : 2
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : белен храст
 

3270.00 ден.
  -20 % попуст

  2616.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES