Елемент на предсобје КОМО 1К1Ф


    Опис на Производот :


  • Елемент на предсобје КОМО 1К1Ф , во дезен опак бела со 3D дизајнирани фронтови во бел сјаен медијапан со апликација, дел е од истоимената колекција која се одликува со модерен дизајн и функционално организиран простор. Поседува едно крило со полица и една фиока.
  • Ширина : 58
    Висина : 104.5
    Длабочина : 35
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела бел сјаен медијапан
 

6530.00 ден.
  -20 % попуст

  5224.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES