Елемент на предсобје КОМО КОМ


    Опис на Производот :


  • Елемент на предсобје КОМО КОМ , во дезен опак бела со 3D дизајнирани фронтови во бел сјаен медијапан со апликација, дел е од истоимената колекција која се одликува со модерен дизајн и функционално организиран простор. Поседува простор за одлагање на черли и тапацирано перниче.
  • Ширина : 74.5
    Висина : 53
    Длабочина : 35
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела бел сјаен медијапан
 

5340.00 ден.
  -20 % попуст

  4272.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES