Елемент на предсобје КОМО П1
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Елемент на предсобје КОМО П1 , во дезен опак бела со 3D дизајнирани фронтови во бел сјаен медијапан со апликација, дел е од истоимената колекција која се одликува со модерен дизајн и функционално организиран простор. Поседува 3 практични полици за одложување на облека и полица позиционирана над гардеробната шипка.
  • Ширина : 58
    Висина : 195
    Длабочина : 35
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела бел сјаен медијапан
 

9560.00 ден.
  -20 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  6883.20 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES