Предсобје СЕБИНО


    Опис на Производот :


  • Предсобје СЕБИНО, во декор сив храст, ќе одговори на сите ваши потреби кога е во прашање опремувањето на вашето предсобје. Составено е од практични полици за одложување гардероба и чевли, како и закачалки и големо огледало на крилото на предсобјето.
  • Ширина : 90.5
    Висина : 199
    Длабочина : 35
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст
 

11050.00 ден.
  -25 % попуст

  8287.50 ден.


без превоз и монтажа :

  6878.00 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES