Ноќно ормарче КАНОН НО2Ф


    Опис на Производот :


  • Ноќно ормарче КАНОН НО2Ф, во дезен сив храст во корпусот и песок сјаен медијапан со апликација на фронтовите, дел е од истоимената колекција на елементи за спална соба.
  • Ширина : 44.5
    Висина : 43
    Длабочина : 33.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст песок сјаен медијапан
 

4080.00 ден.
  -25 % попуст

  3060.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES