Брачен кревет КАНОН 180


    Опис на Производот :


  • Брачен кревет КАНОН 180, во дезен сив храст со сив штоф на тапацирано узглавје, дел е од истоимената колекција на елементи за спална соба. Одговара душек со димензија 200х180
  • Ширина : 196.5
    Висина : 93.5
    Длабочина : 212.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст сива
 

20050.00 ден.
  -25 % попуст

  15037.50 ден.


без превоз и монтажа :

  12480.00 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES