Комода КАНОН 3К4Ф


    Опис на Производот :


  • Комода КАНОН 3К4Ф, во дезен сив храст во корпусот и песок сјаен медијапан со апликација на фронтовите, дел е од истоимената колекција на елементи за спална соба. Комодата КАНОН поседува странични сегменти со преградни полици и четири функционални фиоки сместени во централниот дел.
  • Ширина : 163
    Висина : 81
    Длабочина : 40
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст песок сјаен медијапан
 

15130.00 ден.
  -25 % попуст

  11347.50 ден.


без превоз и монтажа :

  9418.00 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES