Брачен кревет КСАНТИ 180


    Опис на Производот :


  • Брачен кревет КСАНТИ 180 , во дезен опак бела сиво тапацирано узглавје, дел е од истоимената колекција на елементи за спална соба. Одговара душек со димензија 200х180
  • Ширина : 197.5
    Висина : 94
    Длабочина : 211.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела сива
 

20390.00 ден.
  -25 % попуст

  15292.50 ден.


без превоз и монтажа :

  12692.00 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES