Гардеробер КСАНТИ 270 ОГ
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Гардероберот КСАНТИ 270 ОГ, во дезен опак бела со фронтови во бел сјаен медијапан со апликација, дел е од истоимената колекција на елементи за спална соба. Поседува две гардеробни шипки од лева и десна страна и четири полици во средината. Гардероберот го краси големо огледало во средишниот дел. Поседува можност за додавање на полици ПД и успорувач У на страничните врати.
  • Ширина : 262.5
    Висина : 222
    Длабочина : 64.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела бел сјаен медијапан
 

49960.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 14%    01.10-31.10

  32224.20 ден.


без превоз и монтажа :

  28477.00 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES