Брачен кревет ЕТИДА 160


    Опис на Производот :


  • Брачен кревет ЕТИДА 160, во дезен сив храст со црна еко кожа на тапацирано узглавје, дел е од истоимената колекција на елементи за спална соба. Одговара душек со димензија 200х160
  • Ширина : 166
    Висина : 96
    Длабочина : 205.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст црна
 

17100.00 ден.
  -25 % попуст

  12825.00 ден.


без превоз и монтажа :

  10582.00 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES