Ноќно ормарче РИТМО сет 2 но1


    Опис на Производот :


  • Ноќно ормарче Ритмо, во дезен сонома храст и опак бела, дел од истоимената колекција на елементи за спална соба. Цената на производот е за сет од две ноќни ормарчиња.
  • Ширина : 44.5
    Висина : 42.5
    Длабочина : 33.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сонома храст опак бела
 

4590.00 ден.
  -25 % попуст

  3442.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES