Комода РИТМО 4Ф


    Опис на Производот :


  • Комода Ритмо 4Ф, во дезен сонома храст и опак бела, дел од истоимената колекција на елементи за спална соба.
  • Ширина : 68
    Висина : 80.5
    Длабочина : 35
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сонома храст опак бела
 

6380.00 ден.
  -25 % попуст

  4785.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES