Ѕидна полица ТРЕНТИНО ЗП


    Опис на Производот :


  • Ѕидна полица ТРЕНТИНО ЗП, во комбинација опак бела и црно дрво и фронтови во бел сјаен медијапан, дел е од системот на елементи ТРЕНТИНО чиј дизајн и функционалност допринесува практични и естетски автентични решенија за опремање на ентериерот.
  • Ширина : 120
    Висина : 22
    Длабочина : 19.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела бел сјаен медијапан
 

2230.00 ден.
  -20 % попуст

  1784.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES