ТВ полица ТРЕНТИНО 150


    Опис на Производот :


  • ТВ полица ТРЕНТИНО 150, во комбинација опак бела и црно дрво и фронтови во бел сјаен медијапан, дел е од системот на елементи ТРЕНТИНО чиј дизајн и функционалност допринесува практични и естетски автентични решенија за опремање на ентериерот. Поседува странично поставени затворени делови со soft-close механизам. Хоризонтални прегради од темно парсон стакло. Поседува можност за додавање лед расвета, препорачуваме РА-11
  • Ширина : 150
    Висина : 49.5
    Длабочина : 41.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела бел сјаен медијапан
 

8440.00 ден.
  -20 % попуст

  6752.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES