Клуб маса ЕМПОЛИ


    Опис на Производот :


  • Клуб маса ЕМПОЛИ, во дезен сив храст песок сјаен медијапан, поседува практични и естетски ефектни стаклени полици под работната површина, погодна за одложување на омилените романчиња. Клуб масата ЕМПОЛИ поседува тркалца за полесно маневрирање во современиот дом.
  • Ширина : 101
    Висина : 45
    Длабочина : 60
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст песок сјаен медијапан
 

5700.00 ден.
  -20 % попуст

  4560.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES