Клуб маса УНИОН 90х50


    Опис на Производот :


  • Клуб маса УНИОН 90х50, во дезен сив храст, претставува модерен додаток на вашата дневна соба. Поседува долна полица која може да се користи за одложување на дневните весници и управувачи за сите ваши домашни уреди.
  • Ширина : 90.5
    Висина : 41.5
    Длабочина : 50.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст
 

3670.00 ден.
  -20 % попуст

  2936.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES