Аголна гарнитура Лагуна


    Опис на Производот :  • Ширина : 285
    Длабочина : 245
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

47250.00 ден.
  -20 % попуст

  37800.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES