Аголна гарнитура МОДЕЛО Дора 90/ Сива, Јастуци Дора 85/ Плава


    Опис на Производот :


  • Аголна гарнитура МОДЕЛО, во дезен Дора 90/ Сива, Јастуци Дора 85/ Плава, е идеално решение за уредување во дневната соба во која ќе створи хармонија од удобност и комфорт. Овој модел поседува функционален простор за одложување на постелнина, како и можност за пуштање со димензија 145х200 см.
  • Ширина : 260
    Висина : 83
    Длабочина : 180
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сива
 

32930.00 ден.
  -25 % попуст

  24697.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES