Аголна гарнитура СФЕРА


    Опис на Производот :


  • Модерниот изглед на аголната гарнитура СФЕРА со главонаслони кои се прилагодуваат на вашите потребни за потполно опуштање и релаксација во вашето омилено катче. Моделот поседува кутија за постелнина и лифт механизам за пуштање чија димензија за спиење е 200х130
  • Ширина : 260
    Длабочина : 165
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

41000.00 ден.
  -25 % попуст

  30750.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES