Монтажен Лифтер ПИЈАНО МЛ/ПН


    Опис на Производот :


  • ново во асортиманот 2020
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : кристално бела - беж лак
 

2960.00 ден.
  -25 % попуст

  2220.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES