Аголна гарнитура БОЈАНА / Бергамо
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Аголна гарнитура БОЈАНА предизвикува со својот естетски и модерен изглед. Удобноста ја карактеризира жичаното јадро. Функционалноста ја дава можноста за пуштање на моделот за спиење со димензија 220х130. Аголот се одредува при нарачка. Моделот содржи кутија за постелнина
  • Ширина : 260
    Висина : 0
    Длабочина : 170
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка
 

45200.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  30510.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES