Аголна гарнитура ДАКОТА Ц-кат


    Опис на Производот :  • Ширина : 295
    Висина : 103
    Длабочина : 230
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Ц-кат по нарачка од штоф карта
 

67210.00 ден.
  -20 % попуст

  53768.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES