Аголна гарнитура КЛАСИК


    Опис на Производот :


  • Аголната гарнитура КЛАСИК се карактеризира со удобност и практичност, ќе ги задоволи сите потреби на семејствата со многу членови. Моделот се разликува од сите други модели бидејќи двата дела се пуштаат на принцип на клик-клак. Моделот може да се изработи по избор на боја од штоф карта.
  • Ширина : 340
    Длабочина : 340
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

71000.00 ден.
  -25 % попуст

  53250.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES