Аголна гарнитура ПРЕЗИДЕНТ


    Опис на Производот :


  • Аголната гарнитура ПРЕЗИДЕНТ изобилува со голем број на перници кои се главна карактеристика на моделот. Моделот е фиксен, се карактеризира удобноста, има можност за избор на боја според штоф карта и промена на агол.
  • Ширина : 310
    Длабочина : 270
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

78040.00 ден.
  -25 % попуст

  58530.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES