Аголна гарнитура КОСМОС
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Аголна гарнитура КОСМОС, ќе го направи вашиот дневен простор оаза со беспрекорна удобност благодарение на практично дизајнираните перници и делот за седење. Овој модел на аголна гарнитура се пушта и се претвора во лежај со димензија 225х130 см. Моделот поседува кутија за постелнина и можност за нарачка според штоф карта и промена на агол.
  • Ширина : 280
    Длабочина : 220
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

62000.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  41850.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES