Аголна гарнитура ИМПЕРИЈА+ Табуретка Империја


    Опис на Производот :


  • Аголната гарнитура ИМПЕРИЈА изобилува со голем број на перници кои се главна карактеристика на моделот. Моделот е фиксен , табуретката оди заедно со аголната гарнитура, има можност за избор на боја според штоф карта и промена на агол.
  • Ширина : 305
    Длабочина : 240
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

60000.00 ден.
  -25 % попуст

  45000.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES