Аголна гарнитура ГРАНД + табуретка


    Опис на Производот :


  • Аголната гарнитура ГРАНД е практичен модел, кој со својата функционалност и простор за складирање на постелнина ги задоволува потребите на секое семејство. Поседува лифт механизам кој се пушта со димензија 220х140. Табуретката е независна и истата може да се постави како продолжување на гарнитурата или пак во простор, во зависност од потребите. Моделот може да се изработи по желба во друга боја според штоф карта и да се промени аголот при нарачка.
  • Ширина : 265
    Длабочина : 265
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

51000.00 ден.
  -25 % попуст

  38250.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES