Аголна гарнитура БОСФОР


    Опис на Производот :


  • Аголната гарнитура БОСФОР ќе ги задоволи сите потреби на семејствата со повеќе членови. Моделот се карактеризира со две кутии во кои може да се сместат постелнина и останати домашни работи. Изработен е со вал опруга, димензијата на пуштен е 260х150. Можност за нарачка во боја по избор од штоф карта, промена на агол при нарачка.
  • Ширина : 300
    Длабочина : 230
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

51000.00 ден.
  -25 % попуст

  38250.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES