Аголна гарнитура ТАРА


    Опис на Производот :


  • Моделот на аголна гарнитура ТАРА е вистински избор за вас доколку сакате перници. Удобноста ја карактеризира жичано јадро од која е изработена. Моделот поседува 2 кутии за постелнина и се пушта за спиење со димензија 200х140
  • Ширина : 305
    Длабочина : 210
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

50000.00 ден.
  -25 % попуст

  37500.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES