Аголна гарнитура МИА


    Опис на Производот :


  • Аголната гарнитура МИА се карактеризира со удобност и практичност, ќе ги задоволи сите потреби на семејствата со многу членови. Моделот се пушта со димензија 200х130. Поседува кутија за постелнина и можност за избор на боја по нарачка според штоф карта и промена на агол.
  • Ширина : 265
    Длабочина : 230
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

43000.00 ден.
  -25 % попуст

  32250.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES