Аголна гарнитура ФАНИ


    Опис на Производот :


  • Изработена со жичано јадро, аголната гарнитура ФАНИ претставува модел со извонредна удобност. Моделот поседува 2 кутии за постелнина и нејзината функционалност е на највисоко ниво за складирање на сите работи во домот. Моделот се пушта за спиење со димензија 220х140
  • Ширина : 260
    Длабочина : 195
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

43000.00 ден.
  -25 % попуст

  32250.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES