Аголна гарнитура СМАРТ


    Опис на Производот :


  • Функционалноста е главна гарактеристика на аголната гарнитура СМАРТ. Поседува лифт механизам за пуштање со димензија 200х130, една кутија за постелнина за складирање на вашите омилени парчиња гардероба.
  • Ширина : 260
    Длабочина : 205
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

42000.00 ден.
  -25 % попуст

  31500.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES