Аголна гарнитура ЕВИТА
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Естетски дизајнирана аголна гарнитура ЕВИТА изобилува со удобност благодарение на изработката со вал опруга. Димензијата на пуштена е 225х150 истата има кутија за постелнина и може да се промени аголот и бојата според штоф карта.
  • Ширина : 270
    Длабочина : 170
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

38000.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  25650.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES