Трпезариска маса П-6 1500+400х900х750 Бела ПС
производ на флаер


    Опис на Производот :  • Ширина : 150
    Висина : 75
    Длабочина : 90
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : бела
 

19980.00 ден.
  -28 % попуст

  14385.60 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES