Аголна гарнитура ПАЛОМА


    Опис на Производот :


  • Аголна гарнитура ПАЛОМА, ќе го направи вашиот дневен простор оаза со беспрекорна удобност благодарение на практично дизајнираните перници и делот за седење. Овој модел на аголна гарнитура се пушта и се претвора во лежај со димензија 225х130 см. Лев агол
  • Ширина : 276
    Длабочина : 210
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : M12b кафена M20 беж
 

48730.00 ден.
  -15 % попуст

  41420.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES