Аголна гарнитура ИНЕС
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • Аголна гарнитура ИНЕС, современа форма и практични димензии кои ќе допринесат за мултифункционалност при опремување на животниот простор. Овој модел поседува можност за пуштање и се претвора во лежај со димензии 200х115 см, исто така поседува кутија за постелнина.
  • Ширина : 200
    Висина : 80
    Длабочина : 151
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : M15a црна M20 беж
 

21330.00 ден.
  -46 % попуст

  11518.20 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES