Лежај ТЕДИ
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Дизајнираниот лежај ТЕДИ ефектно ќе го освежи вашиот ентериер со атрактивно дизајнираните перници. Можноста за пуштање и претворање во лежај со димензии 190х130 см, го прави идеален кога е во прашање функционалноста на опремувањето на апартманот. Моделот поседува кутија за постелнина.
  • Ширина : 191
    Длабочина : 78
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Etna 37 сина
 

17730.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  11967.75 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES