Елемент на предсобје БЕНИ КОМ
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • Елемент на предсобје БЕНИ КОМ, во комбинација на корпус во опак бела и бел сјаен медијапан, ќе внесе свежина и елеганција, како и практична нота благодарение на просторот за одлагање и тапацирано перниче. Може да се комбинира со истоимените елементи кои ја заокружуваат ентериерската приказна на влезот во вашиот дом.
  • Ширина : 79
    Висина : 40
    Длабочина : 35
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела бел сјаен медијапан
 

4860.00 ден.
  -20 % попуст

  3888.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES