ТВ полица РЕКС
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • ТВ полица РЕКС, во дезен опак бела со бел сјаен медијапан на фронтот, одраз е на современиот дизајн со софистицирана нота која во потполност ќе го збогати амбиентот на дневната соба. Поседува странично сместени затворени и централно позиционирани отворени сегменти за аудио-визуелни уреди. Препорачуваме сет лед расвета РА-2
  • Ширина : 170
    Висина : 41.5
    Длабочина : 41.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела бел сјаен медијапан
 

5810.00 ден.
  -20 % попуст

  4648.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES