Огледало КАРЛ ОГ


    Опис на Производот :


  • Огледало КАРЛ ОГ, во дезен опак бела. Дел е од истоимената колекција на спална соба.
  • Ширина : 110
    Висина : 50
    Длабочина : 20
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела
 

3320.00 ден.
  -25 % попуст

  2490.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES