Витрина ТЕНА В21


    Опис на Производот :


  • Динамика во ентериерот со колекцијата ТЕНА, природен декор од масивна бука во комбинација со бела боја, јасни геометриски линии, внесуваат динамика во ентериерот. Современ дизајн и елементи без рачки се главна карактеристика на овој модел. Изработена во две комбинации на бои со висока сјајност од 99,7%
  • Ширина : 91
    Висина : 116
    Длабочина : 40
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од каталог бука лак/кристално бела или аида орев лак/кристално бела
 

12930.00 ден.
  -25 % попуст

  9697.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES