Работна плоча 120 28мм СХ


    Опис на Производот :  • Ширина : 120
    Висина : 28
    Длабочина : 60
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст
 

3490.00 ден.
  -20 % попуст

  2792.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES