Кујнски елемент КЕНТ 60УР


    Опис на Производот :


  • Кујнски елемент КЕНТ 60УР, во дезен сив храст со белен храст, одлично ја надополнува кујната КЕНТ, за вградување на вграден шпоред.
  • Ширина : 60
    Висина : 82
    Длабочина : 56.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст белен храст
 

3830.00 ден.
  -25 % попуст

  2872.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES