Кујнски елемент КЕНТ БД60


    Опис на Производот :


  • Кујнски елемент КЕНТ БД60, во дезен сив и белен храст, идеално ја надополнува кујната КЕНТ. Елементот е составен од затворени сегменти кои при потреба може да се користат за вградување на електричен шпоред.
  • Ширина : 60
    Висина : 217
    Длабочина : 58
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст белен храст
 

12070.00 ден.
  -25 % попуст

  9052.50 ден.


без превоз и монтажа :

  7513.00 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES