Ормар за чевли ХУГО 23
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Ормарот за Чевли ХУГО 23, во дезен сонома храст, составен е од три полици за одлагање на сезонските чевли, благодарение на димензиите одлично се вклопува во сите простори.
  • Ширина : 67
    Висина : 119
    Длабочина : 28
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сонома храст
 

5950.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  4016.25 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES