Ормар за чевли ХУГО 24Ф
black friday акција


    Опис на Производот :


  • Ормарот за Чевли ХУГО 24 Ф, во дезен сонома храст и фронт во бел сјаен медијапан, составен е од четири полици за одлагање на сезонските чевли, благодарение на димензиите одлично се вклопува во сите простори.
  • Ширина : 67
    Висина : 155
    Длабочина : 28
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сонома храст бел сјаен медијапан
 

9010.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 15%   

  5743.88 ден.


без превоз и монтажа :

  5608.00 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES