Елемент на предсобје АСТОР ЦИВ


    Опис на Производот :


  • Елемент на предсобје АСТОР ЦИВ, во комбинација на дезени сив храст кај корпусот и бел сјаен медијапан во фронтот Дел е од истоимената колекција која со своите естетски карактеристики со широк профил на рамот, МДФ хоризонтални апликации на фронтовите и мат рачки ја заокружуваат целосната ентериерска приказна кога е во прашање опремување на дневната, спалната соба и претсобјето.
  • Ширина : 93
    Висина : 71
    Длабочина : 26
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст бел сјаен медијапан
 

3740.00 ден.
  -25 % попуст

  2805.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES